ПРО КОМПАНІЮ

Товариство з обмеженою відповідальністю “Гюалос” є прогресивною компанією з широким профілем діяльності та налагодженою системою управління. Наша компанія працює на ринку торгівлі з 2004 року і є одним  із лідерів  імпорту листового скла в Україні.

Основним напрямом роботи товариства є гуртова торгівля склом і дзеркалами. Ми пропонуємо широкий асортимент високоякісного листового скла від провідних європейських та світових виробників “AGC”, “GUARDIAN”, “PILKINGTON”, “SAINT-GOBAIN”. Одночасно ми є надійною та компетентною компанією, яка здійснює  автомобільні перевезення не лише по Україні, а й за кордоном. Наш автопарк  оснащено тягачами зі спеціалізованими напівпричепами, які відповідають європейським стандартам. Також ми надаємо брокерські послуги щодо митного оформлення зовнішньоекономічних операцій і виконуємо сервісне обслуговування транспортних засобів.

Фундаментальним принципом функціонування компанії є командна робота, спрямована на задоволення клієнтів та збереження репутації товариства. Наш досвід і комунікації  відповідають високим критеріям і вимогам у сфері торгівлі та надання послуг. Крім того товариство як роботодавець піклується про забезпечення  комфортних робочих місць і розумне керування, що своєю чергою, сприяє розкриттю потенціалу кожного працівника.

За результатами багаторічної роботи “Гюалос” характеризує цілісний підхід у вирішенні будь-яких питань логістики та попиту на листове скло. Прагнення задовольнити клієнтів залишається одним із наших пріоритетів і основним вектором бізнес-рішень.

 

АСОРТИМЕНТ АРХІТЕКТУРНОГО СКЛА ТА ДЗЕРКАЛА:

– float-скло 2-19 мм (Максимальний розмір 3210х6000);

– тоноване в масі та по поверхні;

– скло з технологією самоочищення;

– енергозберігаюче;

– безпечне (армоване скло, триплекс);

– матоване скло (сатин, декоративне);

– візерункове скло;

– дзеркало листове на основі срібла (кольорове та безколірне);